Ücretsiz Kargo: 250,00 TL ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden.
Sitemiz yenilendi.
Tecrübe | Kalite | Başarı için doğru tercih Hızlı Aöf

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Kitapları


2021-09-01
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Kitapları

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'ne yeni kayıt olan öğrenciler için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Kitapları hakkında kısaca bir kaç bilgi verecek olursak...

Anadolu Üniversitesi "anadolum e-kampüs" adını verdiği dijital öğrenci eğitim platformundan geniş anlatımlı konuları içeren ders kitaplarını öğrencilerin erişimine açmaktadır. E-Kampüs platformuna okul tarafından tarafınıza verilecek kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Bu platform üzerinden erişime açılan ders kitapları öğrencilerin sorumlu olduğu en kapsamlı ve birinci dereceden sorumlu oldukları ders konularını içermektedir.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Kitapları ile sınavlarınıza hazırlanmanız halinde en yüksek başarı seviyesine ulaşmanız mümkündür. Yüksek not ortalaması ile okuldan mezun olmak istiyorsanız ilk başta çalışmanız gereken kaynaktır. Bunun yanı sıra diğer yardımcı kaynaklarla bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Özellikle mevcutta okuyan öğrenciler ders kitaplarını tercih etmektedir. Yeni kayıt yaptıran öğrencilerinde bu nedenle en çok aradığı araştırdıkları konu Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Kitapları olmaktadır. E-Kampüs sisteminde aldığınız dönem derslerinin ders kitapları PDF dosya formatında yayınlanmaktadır.

Açıköğretim kitapları PDF olarak cep telefonu, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet gibi gündelik kullandığınız cihazlardan görüntülenebilmektedir. Ancak, bu şekilde uzun süreli okumanız pek mümkün değildir. Ders kitapları ders başı ortalama 250-300 sayfadan oluşmaktadır. Tüm derslerinizin bu şekilde olduğunu düşünün! Bu durumda gözlerinizin yorulması, dikkatinizin dağılması kaçınılmazdır. Ders çalışmak eziyet haline gelebilir. Bunun için en klasik yöntem olan basılı kitap şeklinde  yüksek konsantreli şekilde çalışmanız önemli olacaktır.

Bunun için tek yapmanız gereken şey aşağıdaki linke tıklayarak bölümünüzü seçmek ve almış olduğunuz derslerin siparişini vermektir.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Kitapları baskısını SİPARİŞ VERMEK için Buraya TIKLAYIN.

 

Kitaplarınızın iki şekilde baskısını yapmaktayız.

1. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Ders Kitabı A4 Büyük Boy Baskı: Üniversite tarafından yayınlanan kitapların baskısıdır. A4 boyutundadır. Spiral ciltli şekilde gönderilmektedir. İçeriklerde ve yazı puntolarında herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.

*** Tavsiye edilen baskı boyutudur. 

2. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Ders Kitabı A5 Küçük Boy Baskı: A5 boyutundadır. Bu şu anlama gelmektedir; A4 sayfa yatay çevrilerek her sayfaya kitabın 2 sayfası sığdırılmaktadır. Yan taraftan çift zımbalı şekilde gönderilmektedir.

*** Yazı puntosu A4 baskıya göre yarı yarıya düşmektedir. Görme sorunu yaşayanlara tavsiye edilmemektedir. Bu kişilere A4 boyutu tavsiye edilmektedir.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Kitapları baskısını SİPARİŞ VERMEK için Buraya TIKLAYIN.