Ücretsiz Kargo: 1000 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.

 

Kolay ve hızlı sipariş verebilirsiniz.

 

Uygun fiyatlar ile aöf kaynakları burada.

 

Hızlı Aöf doğru tercih Kalite | Başarı için doğru tercih Hızlı Aöf

Auzef Ders Notları


2021-07-11
Auzef Ders Notları

Yapılan araştırmaların da gösterdiği üzere ülkemizde son dönemlerde en fazla yaygınlaşan eğitim modeli açıköğretim eğitim modelidir. Bu eğitim şekli incelendiğinde, yüz yüze eğitimin olmadığı sadece dijital bir platform üzerinden eğitimin yapıldığı bir sistem olarak göze çarpmaktadır. Bu nedenle daha çok örgün öğretim dışında Üniversite okumak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği eğitim modelidir. Aktif iş yaşantısı olan bireylerin bu tarz eğitim modelini seçmeleri ve mezun olmaları onlar için iyi bir seçenek olmaktadır. Bundan dolayı son dönemlerde çok fazla tercih edildiği bilinmektedir.

İstanbul Üniversitesi’de bu konuda artış gösteren talebe istinaden Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’ni devreye almıştır. 2009 yılında kurulan uzaktan Eğitimden sonra, 2011 yılında Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi olarak eğitim vermeye devam etmiştir. Günümüzde de varlığını sürdürmekte ve her geçen gün artan sayıda öğrenci kabulü gerçekleşmektedir. Öğrenci olabilmeniz için ÖSYM’nin yapmış olduğu yerleştirme sınavından geçer not almanız gerekmektedir. Onun dışında da ikinci üniversite ya da Sağlıkta Lisans Tamamlama kapsamında AUZEF öğrencisi olabilirsiniz. İkinci üniversite kapsamında öğrenci olacaksanız bunun için bir lisans ya da ön lisans programında öğrenci ya da mezun olmanız gerekmektedir. Sağlıkta lisans tamamlama için de daha önce sağlık önlisans programından mezun olmanız gerekmektedir. Belirtilen şartları taşıyanlar AUZEF öğrencisi olabilmektedir.

AZUEF öğrencisi olduktan sonra en çok merak ettiğiniz konuların başında AUZEF ders notları gelmektedir. Öğrenciler sınavlara hazırlanırken en çok ders notlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle de AUZEF ders notları sınava hazırlık aşamasında sizlere kılavuzluk edecektir. Özellikle ilk defa kayıt yaptıran öğrencilerin bu ders notları ile daha başarılı olacağı kaçınılmazdır. Plan ve program içinde yapılacak ders çalışma metodları arasında AUZEF ders notları faydalı bir kaynak olacaktır. Seçmiş olduğunuz lisans ve önlisans programlarına ait dersler için AUZEF ders notları sınavlara hazırlanırken en çok başvurulan kaynak olmaktadır. AUZEF ders notları ile birlikte yapılacak çalışmalarla sınavlarınızda olumlu yönde bir gelişmeye şahit olacaksınız. Bu nedenle AUZEF ders notları yanınızda olduğu her an, istediğiniz yerde ders çalışma özgürlüğünüz olacaktır.