Ücretsiz Kargo: 250,00 TL ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden.
Sitemiz yenilendi.
Tecrübe | Kalite | Başarı için doğru tercih Hızlı Aöf

Auzef Ders Materyalleri


2021-07-11
Auzef Ders Materyalleri

Lise eğitiminden hemen sonra Üniversite okumak isteyen öğrenciler yükseköğretim kurumunun yaptığı ve merkezi yerleştirme puanı alan öğrenciler geçerli not aldıklarında istedikleri programı tercih etmektedirler. İstenilen program lisans ya da ön lisans programı olabilmektedir. Bu yerleştirme işlemleri öğrencilerin tercih ettikleri bölüm ve fakülteye göre değişiklik göstermektedir. Bazı durumlarda öğrenciler açıköğretim fakültelerine de kayıt yaptırabilme imkanına sahip olabilmektedirler. Bunun için yine ÖSYM’nin yerleştirme sınavlarına girip, geçerli puan türünü almaları gerekmektedir. Açıköğretim fakültelerinde de öğrenciler istediği lisans ve ön lisans programlarına kayıt yaptırabilmektedir.

2009 yılında İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi eğitim vermeye başlamıştır. Bu anlamda ortaya çıkmış olan talepleri karşılamak adına iyi bir adım atılmıştır. Auzef programlarında, kişisel olarak açılan öğrenci bilgi sisteminden bölümünüz ile ilgili derslere ulaşım sağlayabilirsiniz. Peki, derslere ulaşım sağladıktan sonra nasıl çalışmalısınız? Bunun için yapmanız gereken sizlere sunulan dijital platformlardan ders kitaplarınızı indirmek, konu özetlerine çalışmak ve her konunun sonunda sizi bekleyen soruları gözden geçirmek olacaktır. Auzef ders materyalleri size ders çalışma konusunda yardımcı olacaktır.

Auzef ders materyalleri ile birlikte sizde sınavlara bilinçli bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. En azından eksik olduğunuzu düşündüğünüz konularda tekrar yapma şansına sahip olmuş olacaksınız. Yapılan araştırmalarda en çok gözlemlenen, öğrencilerin çıkmış sorular ile birlikte daha iyi hazırlandığıdır. Auzef ders materyalleri ile birlikte yardımcı olacak olan tüm ders notlarının bir arada bulundurarak sınava daha hızlı ve tam dolu şekilde hazırlanmış olacaksınız. Bir referans olarak bu materyaller size yol gösterici niteliğinde olacaktır.

Auzef ders materyalleri sayesinde hazırlanacağınız sınav ile geçerli bir not almanız muhtemeldir. Birçok öğrenci bu şekilde yapılan çalışmanın daha verimli olduğunuz savunmaktadır. Hem farklı soru şekilleri hem de çok daha fazla soru görmek sınav pratikliğinin artmasını sağlayacaktır. Okuduğunuz bölüm her ne olursa olsun derslerinize ait Auzef ders materyalleri öğrenci bilgi sisteminde mevcuttur.