SİPARİŞ İŞLEMLERİ & KARGO İŞLEMLERİ

Kargo firmaları tarafından kargonuza özel verilen bir numaradır. Kargonuzu internet üzerinden online takip etmenize yarar. İlgili kargo firmasının web sitesinden kargonuzun yerini görebilirsiniz.
09:00 - 15:00 saatleri arasında verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. (normal şartlar altında) 1 ila 3 gün içerisinde adresinize teslim edilir. (Olumsuz hava şartları ve yol durumlarına göre değişiklik gösterebilir.) İlgili kargo firmasından veya müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.
Çok düşük bir ihtimalde olsa, kargo firmasından veya yazım hatasından kaynaklanan farklı bir ücret istenmesi durumunda siparişinizi teslim almadan önce mutlaka bizi arayın. Bu sorun hemen çözülecektir.
Not: Fazla ücret alınması halinde, fazla olan kısım vereceğiniz banka hesabına iade edilir.
Müşteri hizmetlerimiz, sizi arayarak sipariş onayı almaktadır. Bu onay işlemi alınmadan siparişiniz kargoya verilmez. Bu nedenle sizlerden ricamız tarafınıza ulaşabileceğimiz irtibat numarasını sipariş formunda eksiksiz ve doğru şekilde belirtmenizdir.
Siparişinizi arayarak verebilirsiniz. Yada sitemiz üzerinden tüm siparişlerinizi ayrı ayrı girdikten sonra bizi arayabilir veya sizi aramamızı bekleyebilirsiniz. Siparişleriniz tek kargo ücreti alınarak gönderilecektir.
Herhangi bir hata yada aksaklık durumunda hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.
Yanlış gönderilen kitapçıklar doğru bir şekilde ücretsiz olarak adresinize tekrar gönderilecektir.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Sorular sınavlara girdiğiniz kitapçıklar ebatında ve şeklindedir. Kesinlikle küçültme vs. gibi bir işlem yapılmamıştır.
Her ders kitapçığı ayrı olmakla birlikte; her dersin Ara Sınavları, Dönem Sonu Sınavları ve Bütünleme Sınavları da ayrı kitapçıklar şeklindedir. Hangi sınava çalışmak istiyorsanız o kitapçığa bakabilirsiniz. Taşıması kolaydır. Her testin sonunda cevap anahtarı mevcuttur.
Sorular, ilgili dersin açıdığı yıldan itibaren mevcuttur. Sipariş verirken ders adının altında hangi yıldan başladığı yazmaktadır. Vize sınav soruları şuan için 1 yıllık mevcuttur.
Atatürk Üniversitesi'nin yayınlamış olduğu birebir orijinal soruları içermektedir.
Kitapçıklarda okumanızı ve çalışmanızı engelleyecek reklam vs. içerik bulunmamaktadır.
İşlerinde uzman dershane hocalarımız tarafından ders kitapları birebir okunup özetlenir daha sonra dizgileştirilir ve kitapçık halinde getirilir. Özetler dersine göre 50 ile 80 sayfa arasında değişmekle birlikte, 11-12 punto yazı boyutu ile büyük boy dizgilenmiş şekildedir. Birebir orjinal kitapların özetleridir.
Atatürk Üniversitesi'nin LMS sisteminde yayınlanan birebir orijinal kitaplarıdır. 14 üniteyi kapsar. Kitaplardan herhangi bir değişiklik yoktur.

A4 Kitap

Büyük boy, Spiral ciltli bir şekilde dijital makinelerde basılır. Silik olması yada okunmaması gibi bir durum yaşanmaz. Baskıdan sonra kontrol edilerek gönderilir. (Resimin alt tarafına bakınız.)

A5 Kitap

Küçük boy, A4 ölçüsünün yarısı olarak bilinir. Bir A4 sayfasına yan yana 2 sayfa baskı yapılır. Kitap içeriklerinde hiçbir fark bulunmamaktadır. Bu tür baskılardaki amaç maliyeti düşürmektir. Kişiye göre yazılar küçük gelebilir. (Resimin alt tarafına bakınız.)

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Batı Avrupa-Azerbaycan yurtdışı aöf sorularıdır. Sadece 2014-2015 yıllarını kapsamaktadır.
Özetler; 22 ile 30 sayfa arası ders ders değişmektedir. Üniversitenin kendi özetleri olup, Vize ve Final konularını kapsamaktadır.

ORTAK

İstediğiniz dökümanı alabilirsiniz. Sipariş sistemimiz bu şekilde dizayn edilmiştir.
Muaf olduğunuz derslere ait dökümanları almanıza ve fazla para ödemenize gerek kalmaz.
Atatürk Üniversitesi'nin muafiyet verdiği dersler; Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi 1 ve 2, Türk Dili 1 ve 2, İngilizce 1 ve 2'dir.
Geçmiş yılların analizine göre bölüm yada ders ders farklılık göstermekte birlikte, ortalama %70-%80 oranında çıkma ihtimali vardır.
Evet, her dersin cevap anahtarlarına o kitapçığın sonunda yer verilmiştir.
Sitenin üst tarafında yer alan menüden okuduğunuz Üniversite'nin ismini bulup üzerine tıklamalısınız.
Daha sonra alt kısımda bir kutucuk göreceksiniz. Bu kutucuk üzerine tıkladığınızda o üniversiteye ait Bölümler listelenecektir.
Bölümünüzü seçtiğinizde ise Dönem dönem dersleriniz listelecektir.
Bu işlemleri yaptığınız halde derslerinizi göremiyorsanız veya farklı derslerin listelendiğini düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.
Sipariş sayfasında derslerinizi seçerken ders isimlerinin altında örneğin "2013'den itiberen" şeklinde belirtilir. Bu durumda, tarafınıza gönderilecek kitapçıklar 2013 yılından okumakta olduğunuz döneme kadar yayınlanan sınav sorularını içermektedir.

 

 

0.00 TL
0.00 TL
0.00 TL